Tu Armia Lasowa. Czy nas słyszysz?

Tu Armia Lasowa. Czy nas słyszysz?

Jesteśmy pierwszą i jedyną na świecie pacyfistyczną Armią. Naszym celem jest rozbrojenie świata poprzez usilne i nachalne bombardowania śmiechem, radością i miłością. My, oddział „Kuna”, 29 lipca wyruszamy w podróż! 168 km z Poznania na Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą. Mamy 4 dni na dostarczenie specjalnej wiadomości dla Jurka Owsiaka od dowództwa Armii Lasowej. Na pole festiwalowe chcemy dotrzeć 1 sierpnia może nawet przed 17.

W tak zwanym międzyczasie oprowadzimy Was po okolicach Poznania, które zwiedziliśmy przygotowując się do tej tajnej i niebezpiecznej misji. Dowiecie się, gdzie urodziła się Wisława Szymborska i dlaczego to miejsce przypomina kurnik. Zabierzemy Was na Wyspę Edwarda, gdzie niegdyś spektakularne samobójstwo popełnił hrabia Raczyński. Dowiecie się gdzie można podziwiać dziewicę Jana Matejki w pełnej okazałości. Do wszystkich tych miejsc doszliśmy o własnych siłach pokonując nieraz dystans bliski 60 kilometrom, bo wszędzie tam Piechotą Się Chodzi!

Członków oddziału „Kuna” możecie poznać w zakładce Oddział.

Patrzycie, śledzicie nasz profil na FB i przede wszystkim kibicujecie nam tak, jak dorosłe drzewa kibicują swoim nasionkom!!!

 

 

Udostępnij...Share on Facebook